ҚЫРКҮЙЕК - ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК АЙЫ

Бүгінгі таңда құтқарушы мамандығы – ең құрметті , маңызды әрі қажетті,сұранысқа ие мамандықтардың бірі. Құтқарушылар сағат сайын қиындыққа тап болған адамдарға көмекке асығады, олардың мүлкінің сақталуы мен өмірі үшін күреседі.
Құтқарушылар күініне орай “Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы” жоспарына сәйкес мектебіміздің 9 Д сынып оқушысы Арон Арнұр әкесінің жұмыс орнына барып, құтқарушылардың атқаратын қызметімен танысып келді.
#ҚұтқарушыларғаМыңАлғыс!
#школьноесамоуправление #өзінөзібасқару
#Біртұтас_тәрбие
#oqu_agartu_ministrligi